O produktu

 

DietC je čistá dehydratovaná prášková citronová šťáva. Šťáva je přirozeně extrahována ze skutečných citronů a sušena rozprašováním. Náš produkt je vyroben z citrónové šťávy a je 100% přírodní. DietC je vynikajícím zdrojem vitamínu C, který pomáhá tělu přirozeně se očistit a zhubnout.

VÝHODY
100% čistá citronová šťáva s citronovými oleji
100% čistá šťáva ze Stevie
Výborný zdroj antioxidantů
Zvyšuje průtok krve a cirkulaci
Povzbuzuje imunitní systém

Jedním z mnoha pozitivních aspektů nápoje DietC je, že obsahuje velké množství přírodního vitamínu C a dostatečné dávky vitaminu C v krvi pomáhají efektivně spalovat tuky. Vitamín C je důležitý pro správnou funkci všech buněk lidského těla. Podílí se na tvorbě mezibuněčné hmoty, takže je nezbytný pro správnou stavbu kostí, cév, svalů, šlach, kůže. Je nutný při hojení ran. Ovlivňuje tvorbu hormonů v nadledvinách a má vliv na reaktivitu a obranyschopnost organismu. Vitamin C prokazatelně chrání proti některým virovým chorobám a je důležitý v prevenci některých nádorů. Působí jako antioxidant. V neposlední řadě usnadňuje vstřebávání železa a naopak váže těžké kovy, například olovo. Vitamin C obsažený v DietC je extrahován z nejkvalitnějších citrónů. DietC je oslazen extraktem ze Stevie pro dosažení vyvážené chuti. Plnost chuti je dosažena doplňkem dalších přírodních extraktů a cukrů. DietC neosahuje žádné syntetické látky. Lide, kteří užívají DietC, mohou nachladnout, ale nemoc trvá méně dní a příznaky jsou méně závažné. Studie dokazují pozitivní účinky vitamínu C na psychické zdraví. Při užívání DietC dochází k produkci kortizolu. Přírodní vitaminC je citlivý na stres a je to jedna z prvních živin, kterou tělo spotřebovává v případě nutnosti.  

DietC obsahuje nejkvalitnější prášek z citrónové šťávy bez GMO. DietC obsahuje nejkvalitnější prášek ze štávy Stevie bez GMO, který je dnes dostupný na trhu. DietC obsahuje FDA GRAS hodnocené ingredience (obecně uznávané a bezpečné). 

 

 Uchovejte v chladu a suchu.

Země původu surovin: USA, Mauritius


Doporučené užívání pro zhubnutí za 20 dnů

Obsah jednoho sáčku ráno rozmíchejte v 0,5 litru čisté chladné vody. V průběhu dopoledne vypijte. Omezte fastfoody. Choďte do schodů. Nepijte žádný alkohol. 

Doporučené užívání pro srovnání těla i zhubnutí za 20 dnů

Obsah jednoho sáčku ráno rozmíchejte v 0,5 litru čisté chladné vody. V průběhu dopoledne vypijte. Jezte normálně. Choďte. Max. pivko, nebo sklenku za den.

Doporučené užívání pro srovnání těla a na pití v průběhu dne

Obsah jednoho sáčku ráno rozmíchejte v ~1 litru čisté chladné vody. Pijte v průběhu dne.